x
Sıralama seçin
1 2 3 4 5 ... 8

Toptan Bebek Çorap 

            Yeni doğan bebekler, ailenin mutluluk kaynağı, gözünün nurudur. Bu nedenle her şeyin en iyisini hak etmeli, her şeyin en iyisini tercih etmelidir o. Bu nedenle bebek giyiminde toptan çorap satışları yapılarak tamamen yerli üretimle ve tamamen ince el işçiliğiyle hazırlanarak mağazalara sunulmaktadır. Üstelik tüm bu yapılan perakende satış işlemleri tamamen ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır. Bu sayede de bebeklere özel çorap çeşitleriyle sıcacık, tamamen doğal malzemeden üretilmiş bebek giyim ürünleri yer almaktadır. 

            Bebekler için çorapların bu denli önemi onların henüz emekleme aşamasında sürekli fayansta emeklemelerinden gelmektedir. Çıplak ayakla emeklemeleri elbette onları hasta edebilir. Bu yüzden çoraplar mutlaka temin edilmeli ve en kaliteli şekilde satın alınmalıdır.

 

 Kız ve erkeklere özel 

            Erkek bebek ve kız bebekler için özel olarak üretilen çoraplar ayrıca renkli mi renkli, güzel mi güzel kahramanlarla dolu bir renk cümbüşü halinde üretilmektedirler. Üzerinde en çok sevilen çizgi film karakterleri basılı bebek çorapları bebekleri daha da sevimli yapacaktır. Bunun için hem erkek bebeklerin hem de kız bebeklerin kullanacakları bebek çorapları toptan satış ile toptan bebek çorap üretimiyle gönderilmektedir. Elbette tüm bu bebek çorapları da sahip oldukları tüm bu temel özellikleriyle tamamen kaliteden ödün verilmeden üretilenler arasında en sıklıkla gelmektedir.

 

 Baskılı bebek çorapları 

Bebek çoraplarının tercih edilen modelleri genellikle çizgi kahramanlar serisine yönelik baskılı modelleridir. Bunun arasında gelen Trt çocuk kahramanları serisi, Pepe baskılı çoraplar, erkekler için Star Wars kahramanlarından oluşan baskılı bebek çorapları en sık üretilenler arasında gelmektedir. Tümüyle göz doldurmaya devam eden bu bebek çorapları tamamen yerli tekstil mühendisleri tarafından tasarlanarak özenle hazırlanmaktadır. Bu anlamda her biri özenle işlenen ve kesinlikle seri üretimden uzak tamamen doğal malzemelerde hazırlanmış ürünler arasında gelmektedir. 

            Kış ayına özel indirim fırsatları da yine bu sayılan fırsatlar arasında gelmesi adına son derece dikkat çekmektedir. İşte tüm bu özellikler doğrultusunda da değerlendirildiği zaman bebek çoraplarının hem kızlara özel hem de erkeklere özel olarak hazırlanmış serileri yer almaktadır. Bu da tümüyle farklı bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

         r. Bu da tümüyle farklı bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.